Sprawdź z kim zamierzasz współpracować

Kilka słów o firmie darbs nas

Darbs to firma, której ideą i celem jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań umożliwiających pokazanie się nowym jak i tym starszym firmą w Internecie. Marka Darbs oficjalnie została utworzona w roku 2013 po przekształceniu postawy właściciela z wolnego strzelca na w pełni funkcjonalną firmę.

Nasza historia mimo wszystko rozpoczęła się znacznie wcześniej, ponieważ pierwsze projekty tworzone były w roku 2005 kiedy to projektowaliśmy strony i aplikacje internetowe poświęcone grom i innym pomysłom opartym na naszym hobby.

Jesteśmy firmą lokalną jak również internetową - nie znamy żadnych granic. Obecnie w naszym lokalu w Katowicach pracuje dwójka kreatywnych osób, Przemysław Rusek - twórca i pomysłodawca oraz Paulina Polok pełniąca funkcję koordynującą każde działania w firmie. Nasze szeregi zdalnie wspomaga dwóch copywriterów, projektant graficzny oraz dwóch programistów. Ostatecznie tworząc 7 osobowy zespół!

Nasze umiejętności

Wiedza i doświadczenie, które zdobywaliśmy przez lata pozwalają nam w tym momencie przyjmować i wykonywać pracę praktycznie o dowolny system CMS/CRM/eCommerce/GroupWare czy język programowania aplikacji webowych.

Czujemy się dobrze w PHP, jQuery, JavaScript, AJAX, HTML, CSS, MySQL, SQLite, PostgreSQL. Biblioteki, które niejednokrotnie są przez nas wykorzystywane to Bootstrap, Foundation, Panthera, Zend Framework.

Natomiast systemy, które są nam dobrze znane to między innymi: Wordpress, Joomla, e107, PHP-Fusion, GetSimple, LoveCMS, Drupal, QuickCMS, OpenCart, PrestaShop, Magento, Moodle, MyBB, phpBB oraz zmodyfikowane wersje, IP Board i ostatecznie vBulletin.

Zasady

Najważniejszą zasadą, którą się kierujemy to kompleksowość. Nie chcemy aby nasi partnerzy zmagali się z dodatkowymi obowiązkami związanymi z obecnością Ich firmy w Internecie. Każde zadanie realizowane jest od A do Z.

Masz pomysł jak się pokazać, jak ma wyglądać Twoja strona? Już podczas pierwszej rozmowy weryfikujemy użyteczność i proponowany wygląd strony tak aby strona nie była tylko ładna a również prosta w obsłudze, nawigacji, przekazie kluczowych informacji.

Dbamy o każdy szczegół, staramy się nie pozostawiać żadnych luk, niedociągnięć i błędów w pracach przez nas realizowanych - a jeżeli już się takie zdarzą - natychmiast je poprawiamy!

My mówimy dwa tysiące, Ty mówisz tysiąc, po negocjacjach ustaliliśmy tysiąc pięćset, do zrealizowania trzydzieści punktów - po rozpoczęciu prac nie ma możliwości aby zmieniła się specyfikacja lub kwota zlecenia - jedynie na Twoje życzenie!

Za dwa tygodnie czeka Cię prezentacja Twojej firmy? Całkowicie o tym zapomniałeś i nie wiesz czy ze wszystkim dasz radę? Możemy Cię zapewnić - nie zawiedziemy Cię a jeszcze pomożemy!

Masz pytania?

tel. 571 358 495 kontakt@darbs.pl

Nieco bardziej osobiście

Przemysław Rusek

Przemysław Rusek Właściciel

Kim jestem? Od niepamiętnych czasów rozwijam swoje umiejętności związane z szeroko pojętym programowaniem aplikacji internetowych oraz marketingiem. Po godzinach uczęszczam na treningi sztuk walki, siłownię a jak mam chwilę to lubię biegać. Cały czas pogłębiam hobbystycznie wiedzę w psychologii oraz socjologii społecznej.

Paulina Polok Grafik

Zawodowo zajmuje się projektowaniem szat graficznych stron www jak i e-marketingiem. Wiedzę w tych tematach stale poszerzam i wykorzystuję często również w ramach hobby. W życiu prywatnym interesuje się jeździectwem oraz strzelectwem sportowym. Jako, że zwierzęta odgrywają ważna rolę w moim życiu pomagam im w ramach wolontariatu w fundacji.